Főoldal » Karrier » Futárokat keresünk

Futárokat keresünk

“B” kategóriás jogosítvánnyal, és minimum 1 év balesetmentes vezetési tapasztalattal rendelkező FUTÁR kollégákat keresünk  budapesti kiszállításra. Szállítási csapatunkba elsősorban olyan munkatársakat keresünk akik, hosszú távra terveznek, megbízhatóak, és szeretnek sokat vezetni.

A munkakör betöltésének feltétele

  • minimum B kategóriás jogosítvány,
  • pontos, megbízható munkavégzés,
  • udvarias, barátságos személyiség,
  • ügyfélközpontú szemlélet,
  • erkölcsi bizonyítvány

Előnyök a munkakör betöltéséhez

  • minimum 1,5 tonnás kisteherautókon szerzett áruszállítási tapasztalat,
  • belföldi árufuvarozói jogosultság,
  • vonalkód-leolvasó eszköz ismerete,
  • futár tapasztalat,

Amit ajánlunk

  • Stabil munkahelyi háttér, hosszú távú munkalehetőség,
  • Biztos kereset (alapbér, minőségi pótlék, étkezési hozzájárulás, baleset és életbiztosítás, utazási hozzájárulás: BKK bérlet)
  • Dinamikus, lendületes csapat,
  • Korszerű munkaeszközök,
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony,

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, jelentkezzen a karrier@sprinter.hu címen, vagy keressen minket telefonon az alábbi elérhetőségen: +3670 466 0007 (munkanapokon 8:00-17:00 között, hétvégén 10:00-16:00 között).