Főoldal » Karrier » JELENTKEZZ HOZZÁNK ÜZLETI ELEMZŐNEK!

Érdekel a logisztika vagy elmélyítenéd informatikai tudásod?
Szeretnél az egyik legdinamikusabban növekvő üzletág területén dolgozni?
Úgy érzed, hogy itt az ideje egy izgalmas kihívásnak?

Próbáld ki magad a kiscsomag logisztika területén, és vegyél részt a

Transzport Menedzsement Rendszer

projektben Üzleti Elemzőként!

 Munkavégzés helye: 1097 Budapest Táblás u. 39.

  • Ezek lennének a főbb feladataid:
    • IT fejlesztések támogatása
    • Üzleti folyamatok, igények feltérképezése, leírása, modellezése
    • Fejlesztési igények összegyűjtése, fejlesztési koncepció kialakítása, üzleti oldal specifikációk elkészítése
    • Üzleti követelmények teljesülésének nyomon követése, biztosítása
    • IT specifikációk véleményezése, üzleti és üzemeltetési egyeztetése
    • Tesztesetek írása, üzleti oldal tesztelés ill. tesztelés támogatása, szükség esetén tesztkoordináció
    • Képzési anyagok elkészítése, képzések megtartása
    • Kapcsolattartás az üzleti szereplőkkel és a fejlesztői csapattal
    • Üzleti workshopok szervezése, vezetése, memók írása
    • Működő rendszerek támogatása, meglévő folyamatok optimalizálása

  • Ezek lennének az elvárások:
    • Szoftverfejlesztésben Business Analyst pozícióban szerzett 5 év tapasztalat
    • Jó kommunikációs képesség, empátia, folyamatok, üzleti célok gyors átlátásának, megértésének képessége, prezentációs készség
    • Strukturált gondolkodásmód, rendszerezettség, proaktivitás, jó szervező készség
    • Folyamatmodellezési, optimalizálási módszertanok, eszközök ismerete
    • Rendszerszemléletű gondolkodás
    • Aktív, tárgyalóképes angol nyelv ismerete szóban és írásban egyaránt
    • Haladó MS Office ismeretek
    • Előny: több éves projektvezetési, tesztmenedzseri tapasztalat
  • Ezek lennének az előnyök:
    • folyamatábrák készítése, karbantartása Visio-ban
    • tapasztalat agilis projektben

Mit adunk mi mindezért cserébe?

Kellemes, inspiráló munkahelyi környezet

Korszerű munkaeszközök, tapasztalt szakemberek segítenek majd munkád során.

Gyakorlati tapasztalat

Végre nem a tankönyvek lapjait kell bújnod, hanem megtapasztalhatod, milyen a gyakorlatban felhasználni tudásod.

Mindenre megtanítunk

Valami nem világos? Ne aggódj, elméleti és gyakorlati síkon is bemutatjuk neked a munkádhoz szükséges rendszerek használatát!

Könnyen megközelíthető munkahely

Minden munkavállalónk számára ingyenes buszjáratot biztosítunk az Ecseri úti metrómegállótól.

Nyugodt környezet, saját étterem

Nem kell zacskós levesen élned, az irodaháztól pár méterre friss ebédet vehetsz magadnak.

 Amennyiben úgy érzed, hogy szeretnél közénk tartozni, várjuk fényképes önéletrajzodat magyar és angol nyelven(pozíció megjelölésével) a karrier@sprinter.hu e-mail címre!