Főoldal » Karrier » Ügyfélszolgálati munkatársakat keresünk

Ügyfélszolgálati munkatársakat keresünk

Cégünk nemzetközi vállalatcsoport tagjaként jelentős szerepet tölt be a logisztikai szolgáltatások piacán. Fejlődésünk eredményeként logisztikai csoportunkba ügyfélszolgálati munkatársat keres.

Feladataid

  • Hívások, e-mailek fogadása, válaszolni az ügyfelek kérdéseire,
  • Professzionális támogatás cégünk partnereinek,
  • Elősegíteni, hogy a szolgáltatás használói pozitív élményben részesüljenek
  • Adminisztráció, kimutatás készítés

 Elvárásaink

  • Képesség egy csapat szerves részeként dolgozni,
  • Jó beszéd készség, tudj kommunikálni
  • Hajlandóság új képességek elsajátítására,
  • Általános számítógépes és irodai alkalmazások kezelése,
  • Humorérzék és türelem
  • Határozottság és nyitottság
  • Minimum középfokú végzettség
  • Rugalmasság munkaidő tekintetében: hajlandóság 2 műszakos munkarendre

Jó, ha van, de nem feltétel

  • Call center-ben vagy ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat;
  • Ügyfélszolgálaton és/vagy logisztikában szerzett tapasztalat.

Amit ajánlunk

  • Bejelentett munkaviszony egy belföldi expressz kiscsomag-szállítás területén meghatározó vállalatnál,
  • Versenyképes jövedelem és cafetéria már a belépés napjától
  • Egy jól bevált csapat részeként dolgozhatsz,
  • Dinamizmus, lendület
  • Teljes munkaidős állás,
  • Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, fényképes önéletrajzod fizetési igényed megjelölésével várjuk a karrier@sprinter.hu e-mail címre.