Főoldal » Karrier » Raktárkezelő munkatársat keresünk éjszakai műszakra

Raktárkezelő munkatársat keresünk éjszakai műszakra

A Sprinter Futárszolgálat Kft. 20 éves múlttal rendelkezik a belföldi expressz kiscsomag-szállítás területén. Ügyfeleink között sikeres magyar vállalkozások és multinacionális vállalatok egyaránt megtalálhatók. Logisztikai csoportunkba raktárkezelő munkatársat keresünk állandó éjszakai műszakba (17:30-02:00). A pozícióban elérhető bruttó bér 320.000.-Ft!

Feladatok

  • áruátvétel és kiadás
  • áruszortírozás
  • visszáru kezelési feladatok ellátására

A munkakör betöltésének feltételei

  • raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • számítógép kezelésében jártasság ( alap szinten)
  • pontosság

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű, bejelentett, teljes munkaidős munkaviszonyt
  • fiatal, lendületes csapatot
  • biztos keresetet ( alapfizetés, minőségi pótlék, étkezési hozzájárulás, éjszakai pótlék, baleset biztosítás, BKK bérlet)

Munkavégzés helye

Budapest, IX. kerület

Munkaidő

17.30-tól 02.00-ig

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, önéletrajzát munkakör és bérigény megjelölésével küldje el a karrier@sprinter.hu-mail címre vagy jelentkezzen a +36703767419 / +36704660007 telefonszámokon. A pozícióban elérhető bruttó bér 320.000.-Ft!