Főoldal » Karrier » Raktári műszakvezető munkatársat keresünk

Raktári műszakvezető munkatársat keresünk

Cégünk nemzetközi vállalatcsoport tagjaként jelentős szerepet tölt be a logisztikai szolgáltatások piacán. Fejlődésünk érdekében raktári műszakvezető munkatársat keresünk.

Feladatok

  • A raktárban a magas színvonalú munka feltételeinek biztosítása (pl. kiszállítás, áruátvétel, árukiadás, szortírozás, visszárukezelés)
  • A raktárban végzett munkatevékenységek, folyamatok tervezése, szervezése
  • A munka során felmerülő problémák hatékony kezelése
  • A raktári erőforrások optimalizálása
  • A raktár működésére vonatkozó szabályok betartása, beosztottakkal való betartatása.
  • A raktár operatív működésének biztosítása, a raktári dolgozók munkavégzésének kontrollja, beleértve a saját és a bérelt munkaerő állományt
  • A dolgozók motiválása, a kívánt munkahelyi légkör fenntartása
  • Az operatív folyamatok, biztonsági, munkavédelmi előírások betartatása.
  • Együttműködés a társosztályokkal

A munkakör betöltésének feltétele

  • Aktív, magas szintű MS Office felhasználói ismeret, különös tekintettel az Excel-re
  • Pontos elemzőképesség, önálló munkavégzés
  • Proaktív, a problémákat megelőző látásmód
  • Tulajdonosi szemlélet
  • Magas szintű problémamegoldó képesség
  • Ambiciózus kreatív személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Több éves vezetői tapasztalat (20-30 fő irányítása)
  • Középfokú végzettség
  • Agilis, eredményorientált személyiség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Magas stressz tűrő képesség

 Előny

  • Targoncavezetői engedély
  • Dolgozói teljesítmény-menedzsmentben szerzett tapasztalat (mennyiség, minőség
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalatJelentkezés módja

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőséget,
  • Dinamikus, fiatalos  csapatot,
  • Versenyképes juttatási csomagot.

Munkavégzés helye

Budapest, dél-pest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, jelentkezzen a karrier@sprinter.hu címen, vagy keressen minket telefonon az alábbi elérhetőségen: +3670 466 0007 (munkanapokon 8:00-17:00 között, hétvégén 10:00-16:00 között).