Főoldal » Karrier » Kintlévőség kezelő/pénzügyi munkatársat keresünk

Kintlévőség kezelő/pénzügyi munkatársat keresünk

A Sprinter Futárszolgálat Kft. 20 éves múlttal rendelkezik a belföldi expressz kiscsomag-szállítás területén. Ügyfeleink között sikeres magyar vállalkozások és multinacionális vállalatok egyaránt megtalálhatók. Pénzügyi csapatunkba kintlévőség kezelő/pénzügyi munkatársat keresünk

 Feladatok:

  • Kintlévőségek kezelése, valamint a behajtással kapcsolatos teljes körű ügyintézés és adminisztratív tevékenységek ellátása
  • Napi folyószámla egyeztetések elvégzése
  • Vevői számlák pénzügyi státuszának felülvizsgálata, teljesítés késése esetén kapcsolatfelvétel
  • Fizetési felszólító levelek generálása, megküldése partnereink részére
  • Utalások után követése, téves utalások átvezettetése
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel és társosztályokkal szóban és írásban egyaránt
  • Behajtási folyamatok nyomon követése, aktív részvétel a folyamat hatékonyabbá tételében
  • Fizetési meghagyáshoz anyagok összeállítása, pénzügyi levelek kiküldése, jogerőre emelkedett ügyek átadása végrehajtásra
  • Szállításszüneteltetésről információ küldés
  • Riportok, kintlévőségi jelentések, kimutatások készítése
  • Alvállalkozók részére továbbszámlázás
  • Alvállalkozókkal történő elszámolás, kompenzációk elkészítése
  • Törzsadatkezelés, kondíciók beállítása
  • Vevői alapadatok folyamatos ellenőrzése
  • Szerződések jóváhagyás előtti ellenőrzése Opten alapján, biztonság figyelése, értékesítők tájékoztatása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 2 éves pénzügyi, behajtási területen szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi-számviteli alapismeretek
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • SAP ismeret előnyt jelent

Munkavégzés helye:

Budapest IX. kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, a munkakör és a fizetési igény megjelölésével az alábbi elérhetőségen lehet: karrier@sprinter.hu.