Főoldal » Karrier » Elszámolási munkatársat keresünk

Elszámolási munkatársat keresünk

Cégünk nemzetközi vállalatcsoport tagjaként jelentős szerepet tölt be a logisztikai szolgáltatások piacán. Fejlődésünk eredményeként logisztikai csoportunkba Elszámolási munkatársat keresünk

Feladatok

  • Fuvarlevelek, futárlisták feldolgozása a cég informatikai rendszerében
  • Napi elszámolások ellenőrzés
  • Okmánykezelés
  • Havi, kétheti alvállalkozói elszámolások elkészítése
  • Napi ügyintézések
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal

A munkakör betöltésének feltétele

  • Középfokú végzettség
  • A Microsoft Office Excel, Word magabiztos használata
  • Pontos, precíz személyiség
  • Önálló munkavégzés

Előny

  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett gyakorlat
  • Adminisztratív vagy pénzügy munkában szerzett 1-2 éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Fix, kiszámítható munkahel
  • Cafeteri
  • Bejárási támogatá
  • Céges busz
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

Budapest IX. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, jelentkezzen a karrier@sprinter.hu címen, vagy keressen minket telefonon az alábbi elérhetőségen: +3670 466 0007 (munkanapokon 8:00-17:00 között, hétvégén 10:00-16:00 között).